Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

11.01.08 10:19 ___Наливайко
P.S. 2___Игорь-Киев: не бздів би ти тут, убогий, за всіх киян. Як корінний киянин раджу. Поки що по-доброму. А ваш "Кіевъ", рускаязичний ти наш, - за Х. Михайлівським. Так що пакуй чумадан, сідай в метро (Святошинсько-Броварська лінія, щоб не переплутав) - до ст. "Вокзальна". Від гріха подалі.
11.01.08 10:15 ___Наливайко
ПРдунам зараз тільки й залишається, що 3,14здіти. Останні більш-менш розумні люди від них тікають. А всяким маргінальним харям, на чолі з бандюковичем (на якого, як Райка показала, вже можна класти "з великим прибором") - одна дорога: на Окружну, до Вітренчихи. І розкажуть вони там ще багато цікавого: про золоті гирі, про "Біленьку" на Марсі, про русалку у ставку...
11.01.08 01:47 ___none_smilodon
Если б я не знал, что такое Ющенко, я возможно и поверил. Но поскольку я в курсе, что они ничего никогда конкретно не обещает, я считаю что Хара - приздливый балабол.

за базар готов ответить. none.smilodon(шабака)gmail.com
11.01.08 01:45 ___Kiev_Igor
Давайте лучше говорить про Бандюковича, которого кинули с его ширкой!

Политика — грязное дело, а украинская политика — десятикратно грязное и смертельно опасное...

Кстати, а куда делись говорящие головы ПРдонов Ганка и Тарасик? На Новый Год они так ужрались и набухались, что теперь за них отдувается Хара?
11.01.08 00:13 ___MyxoMop
а до ХІХ века в Киеве общались на польском, гы гы
10.01.08 22:53 ___Сандаль
To ___Игорь-Киев:
Я смотрю у тебя языок такой острый и подвешен хорошо...
Полижи мне чуть ниже копчика, не бойся, у меня гельминтов нет.
10.01.08 22:53 ___kpop
То й добре Галичани вже можуть гордитись шо серед них немає такого притруска як ІҐарьок
Мина Мазайло новоукраїнський!
Булгаков і Купрін?ЖЖоШ! Лекторе!
А ше Ленін і Фройд українською не говорили. долой псевдогоссударсство!
Твоя родіна браток ісчезла, смірісь,
Або вже випий йоду на крайняк.
10.01.08 22:25 ___Игорь-Киев
Галичанское для меня - чужое...
10.01.08 22:20 ___Satin
Ігор, а Ваше прізвище не Голохвостий? Ой, ні ! Ви ж Голохвастов собствєнной пєрсоной! І цирюльні не тримали, но только - парикмахерскую! Вічно хивий київський тип, який чурається рідного й плазує перед чужим. І не помічає, як кумедно це виглядає.
10.01.08 21:42 ___Игорь-Киев
Для ___olex92
До большевиков в Киеве общались на русском языке ( почитайте Короленко, Куприна, Аверченко, Булгакова и пр., пр.), после революции пытались подвергнуть насильственной украинизации - сначала Лазарь Каганович, вовремя оккупации немцами - фашистской властью.
Не получилось.
А сейчас и тем более не получится.
Только "украинизаторам", когда пружина распрямится, больнее будет.
10.01.08 21:21 ___olex92
2 Ігорю- києбляніну,
чи знаєш на якій у Києві спілкувались до большєвіків, часу взяло небагато мову змінити так же як у Празі в свій час, так що поборімо
10.01.08 21:17 ___olex92
aa
10.01.08 20:38 ___Філантроп
10.01.08 20:33 ___Игорь-Киев
Бидляк не штиняй, іди краще помийся, у тебе ж круглодобове водопостачання. Поважай ближнього.
10.01.08 20:36 ___Игорь-Киев
Для ___PROKUS
Да, забыл сказать, передайте привет вашему родному Жлобину...
10.01.08 20:33 ___Игорь-Киев
Для ___PROKUS
Нет такого слова "киянин" - есть "киевлянин".
Так что Ваше коренное "киевское" происхождение сразу и высветилось.
10.01.08 20:33 ___Філантроп
10.01.08 20:26 ___PROKUS
Ріспект справжнім київським хлопцям. Слава Україні!
10.01.08 20:26 ___PROKUS
10.01.08 19:54 ___Игорь-Киев
до речі, я корінний киянин, на відміну від тебе, "голуба")))
10.01.08 20:24 ___PROKUS
10.01.08 19:54 ___Игорь-Киев
слышь, чмошник, а с каких это ты решил что твое мнение кого-нить интересует? и какого ты расписываешься за всех киевлян, упырек? судя по твоей забыченности, ты сам переехал в столицу с какого-нить луганского села.. мой тебе совет - поменьше гони на адекватных людей, здоровее будешь, клоун
10.01.08 19:54 ___Игорь-Киев
Для ___Лірник
О, ко Львову и Крыжополь присоединился. Или Жлобин?
10.01.08 19:49 ___Лірник
Ігорчик.не розписуйся за весь Київ
Твоя наркоманська тусовка в нічному клубі для геїв-ще не показник "російськості" Києва.
10.01.08 19:43 ___Игорь-Киев
Для ___Філантроп
Кстати, на досуге попытайтесь выяснить разницу между понятиями "русский" и "российский"...
10.01.08 19:38 ___Игорь-Киев
Для__Філантроп
А, Львов, знаю, знаю, там не только электричками, но и душем не пользуются из-за отсутствия воды в кране...
Зато розмовляют дуже гарно...
10.01.08 19:32 ___Філантроп
10.01.08 19:24 ___Игорь-Киев
Не "русский" а російський - умнік. Електричкою не користуюсь, бо живу у місті, також українському, Львів називається, якщо ви звичайно орієнтуєтесь трошки у географії, про історію навіть не згадую...
А у Києві буваю досить часто, і язикоозабочєних з кожним разом зустрічаю все менше і менше. Нічого скоро походите в кінотеатр, якщо ви звичайно знаєте що це таке, і вивчите українську мову(якщо чули про остеннє рішення конституційного суду).
10.01.08 19:24 ___Игорь-Киев
Для___Філантроп
Продайте свинью или что у Вас там есть, купите билет на электричку, приедьте в Киев, послушайте на каком языке люди говорят, и сами сделайте вывод, украинский это город или русский.
10.01.08 19:07 ___Філантроп
10.01.08 19:03 ___Игорь-Киев тут
Ну а ви типу просунутий київський чувак, і Київ це взагалі не українське місто...
10.01.08 19:03 ___Игорь-Киев
Для __Філантроп
Как Вы о нем плохо отзываетесь "Харя" - а ведь он же ваш, такой же- селюк-украинец...
10.01.08 18:47 ___Філантроп
Як мене харя здивував своїми відвертостями. Хто в Україні сумнівався (до цього "зізнання") про перемовини ПР і НУ. Киданули, ну і добре, ви думали що тільки ви мастєра.
А результат цих перемовин у цих двох партій ще попереду, наступні парламентські вибори.
10.01.08 18:31 ___player
По-моему, это вполне правдоподобно. Как Ющ умеет сдавать всех, если ему это почему-либо удобно, мы все видели на примере хотя бы Гриценко. О Юле я уже не говорю.
10.01.08 17:47 ___вермутЪ
пдіть дядьку, пдіть, це ж не у фіми кайлом махати.


Краще за тиждень
Інтерв